Фасування 18/4*35
В мешке – 20 упак. Фасувальні пакети застосовуються для пакування сипких харчових продуктів у роздрібній торгівлі, паковання хлібобулочних виробів. Фасувальні пакети надійно захищають харчові продукти від сторонніх речовин і запахів. Виготовляються з поліетилену низького тиску (ПНД). Можливе нанесення вашого логотипа на фасувальні пакети під замовлення. Є фасувальні пакети різних розмірів:
Вага 1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ХВГ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Кількість в упаковці | 750 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріал | Поліетилен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴/упаковка


